Press "Enter" to skip to content

Dovolená Kapverdy

Dovolená Kapverdy je naprosto skvělá volba po téměř celý rok. Můžete počítat téměř po celý rok se skvělým počasím, pokud vás zajímá kdy vyrazit na Kapverdy, koukněte se na stránku o počasí Kapverdy.

Dovolená Kapverdy s cestovní kanceláří

Dovolená s cestovní kanceláří má u Kapverd jednu velkou výhodu – přímé letecké spojení z Prahy. Už kolem 15 tisíc koupíte pěkný zájezd se vším, tedy letenka, ubytování a jídlo. Lítá se na ostrov Sal a ostrov Boa Vista.

Na tomto webu najdete potřebné informace k oběma ostrovům, informace o Kapverdách – na co si dát pozor, jak co funguje atd.

Dovolená Kapverdy na vlastní pěst

Dovolená na vlastní pěst má výhody a nevýhody. Hlavní nevýhoda je, že na 99% nechytnete přímé letecké spojení z Prahy, které mají cestovky. Budete muset letět přes Lisabon, případně občas se najdou i jiná spojení. Ale z Lisabonu můžete letět každý den.

Výhody dovolené na Kapverdách na vlastní pěst? Možnost být ubytovaný na jiném ostrově, větší flexibilita, můžete být 2 dny na 1 ostrově a další dny na jiném.

Výhoda může být finanční, především pokud se rozhodnete pro delší období. Při týdenním pobytu pravděpodobně příliš neušetříte, chtěli by jste si dopřát podobný standard ubytování a jídla jako u CK, tak s ohledem na cenu letenek neušetříte. Ale pokud se rozhodnete být na Kapverdách 2 týdny, měsíc či déle, můžete využít levného ubytování a samozřejmě i letenka již tolik náklady nepoznamená.

Kam bych doporučil vyrazit na vlastní pěst? Zajímavé je se třeba vydat na Sao Vicente, kde vám mohou stačit 2, 3 dny, nějaké výlety a ostrov popisuji i s fotkami na tomto webu. Následně se lze lodí vydat na Santo Antao, tedy velmi zelený ostrov s horami, kde můžete být opět nějaký den. A poté lze třeba přeletět a být na jiných ostrovech, fantazii se při takovém cestování meze nekladou. Jen nezapomínejte na pojištění :-)

5/5 - (3 votes)

Jeden komentář

  1. […] to je dovolená za skvělou cenu s odjezdem během následujících pár dní. Proti klasické dovolená Kapverdy to má ale některá specifika a věci na které je třeba dát […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *