Press "Enter" to skip to content

Hotel Oasis Atlantico Belorizonte

Hledáte atraktivní místo na strávení své dovolené, líbánek či prožití dobrodružství? Pak jsou ideálním místem právě Kapverdy Sal Hotel Oasis Atlantico Belorizonte. Tento komplex zahrnuje hlavní zděnou budovu a několik přízemních romantických bungalovů, nedaleko městečka Santa Maria.

V těsné blízkosti bungalovů se nachází překrásná písečná pláž, která vás doslova uchvátí. V bungalovech naleznete samozřejmě vlastní sociální zařízení, individuálně nastavitelná klimatizace, a nechybí ani televize se satelitním připojením.

Hotel Oasis Belorizonte je romantickým místem právě díky bungalovům v místním stylu, které jsou pro trávení dovolené a romantických chvil jako dělané.

Služby hotelu Oasis Atlantico Belorizonte

Svým klientům připravil hotel Oasis Belorizonte bohatý výčet služeb, který můžete ať už bezplatně či za poplatek využít, a vaše volné chvíle tak ještě více zpříjemnit. Vedle denních animačních programů poskytuje hotel také nepravidelné večerní programy.

Pro hosty je připravena také vířivka či tenisové kurty, kde si můžete skvěle zasportovat. Pokud byste si raději zahráli stolní tenis, i na vás v Oasis Belorizonte myslí. Když nebudete mít pohybu dost, můžete se zúčastnit také lekce tradičních tanců.

Patříte-li mezi milovníky vody, můžete si vychutnat lekce potápění nebo se vyřádit na windsurfingu. V areálu hotelu je také přístupná bazén s bezplatnými lehátky a slunečníky. Hotel nabízí také Wi-Fi připojení.

Fotky hotel Oasis Atlantico Belorizonte

Okolí hotelu Oasis Atlantico Belorizonte

V okolí hotelu si můžete užívat procházky po písečné pláži, kde můžete prožívat romantické chvíle. Městečko Santa Maria je pět minut chůze přímo od hotelu. Zde můžete nalézt nejednu restauraci či bar, kde si můžete dát něco dobrého k pití.

Nejbližší obchodní středisko je od hotelu Oasis Beloizonto vzdáleno asi jeden kilometr, vše důležité ale naleznete v komplexu hotelu případně v nedalekém městečku Santa Maria. Přečtěte si také o ostrově Sal kde se tento hotel nachází.

4.2/5 - (16 votes)

Jeden komentář

  1. Ota Ota

    V tomto hotelu jsem zažil tu nejlepší dovolenou.
    Moc se mi tam líbilo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *