Press "Enter" to skip to content

Jak ušetřit?

Jak ušetřit?
5 (100%) 1 hodnocení

Kapverdy nejsou zrovna drahá destinace, kor pokud využijete např. výhodný zájezd, kdy máte v ceně letenku, ubytování a jídlo, takové zájezdy jsou mnohdy pod 20 tisíc korun. Pokud si ale vše chcete naplánovat sami a rádi cestujete stylem zajistím si letenku, ubytování na různých místech, třeba i pronajmu auto apod., tak lze nějaký peníz ušetřit díky systému Plná Peněženka.

Tento systém vám dá provizi např. z ubytování které si zarezervujete přes Booking.com (až 4%), nebo z letenek, např. Kiwi.com dává až 2.25% zpět z každého nákupu, pojisteni.cz vám dá až 12% slevu z cestovního pojištění, např. UNIQA skrz tento portál dá téměř 12%.

Jak to funguje?

  1. Zaregistrujte se
  2. Přihlašte se
  3. Vyberte požadovaný portál, např. Booking.com, Pojisteni.cz, Kiwi.com apod. a klikněte na tlačítko přejít do obchodu
  4. Uskutečníte nákup a automaticky vám naskočí provize, která se přičte k výběru nejpozději do 60 dnů
  5. Můžete peníze kdykoli vybrat, od 1 Kč, doporučuji vybírat alespoň 100 kč a více na bankovní účet, protože dostanete další bonusy

To nejdůležitější – první dny od registrace máte ještě vyšší odměny, doporučím proto nejdříve např. mít promyšleno co budete rezervovat a objednávat a poté se zaregistrovat a provést nákupy.

Odměny můžete navýšit, nakupujete na Aliexpressu? Nebo v e-shopech jako Mall, Kasa, Notino, Pilulka apod.? To jsou další provize z nákupu pro vás.

Prožijte skvělou dovolenou naplno!