Press "Enter" to skip to content

Kapverdy – Hotel Oasis Salinas Sea

Hotel Oasis Salinas Sea

Oasis Salinas Sea je moderní hotel stojící přímo na jedné z nejkrásnějších pláží Kapverdských ostrovů, na pláži Santa Maria, v těsné blízkosti stejnojmenné vesničky. Několikakilometrová pláž umožňuje turistům procházky v teplém, bílém písku a koupání v průzračně čistém moři.

Vybavení hotelu

Hostům hotelu je z hlediska vybavení poskytnut skutečný komfort. Zařízení disponuje 333 klimatizovanými pokoji s plně vybavenou koupelnou, telefonem, televizí, balkonem nebo terasou s nádherným výhledem na pláž. Všechny pokoje disponují internetovým připojením. Je možné si rezervovat dvojlůžkové, trojlůžkové pokoje nebo dvojlůžkové pokoje s přistýlkou. Na vyžádání je možné umístit na pokoj také dětskou postýlků.

Hosté mohou využívat hotelový bazén se slanou vodou. V areálu hotelu jsou zcela zdarma poskytnuta lehátka se slunečníkem. V hotelu se nachází SPA centrum a tělocvična, kde mohou hosté relaxovat a odpočinout si. Děti mohou trávit čas v dětské herničce, organizovaném miniklubu s bohatým animačním programem nebo u dětských bazénů.

Hotelovou restauraci a pizzerii je možné využít k ochutnání exotických pokrmů a nápojů. Místní kuchyně kombinuje kapverdské, portugalské a italské pokrmy, zejména ryby a mořské plody.

Přímo v hotelové restauraci je možnost využít bohaté stravování formou snídaní, polopenze nebo all inclusive. V programu all inclusive je zahrnuta plná penze formou bufetu, alkoholické i nealkoholické nápoje. Hosté s tímto typem stravování mají na pokoji minibar denně doplňovaný čerstvou minerální vodou.

Mezi nadstandardní služby poskytované za příplatek patří například umístění trezoru přímo na pokoji, využívání SPA centra, zapůjčení plážových lehátek, užívání prádelny, směnárna, zapůjčení automobilů, možnost potápění a poskytnutí lékařské péče.

Fotky hotelu Oasis Salinas Sea

zdroj obrázků:www.oasisatlantico.com

Okolí hotelu

Na východním pobřeží ostrova leží vesnička Pedra de Lume, která patří k turisty nejvyhledávanějším místům. Důvodem je přírodní unikát v podobě kráteru vyhaslé sopky. Tento kráter je vyplněn slanými jezírky, v nichž se koncentrace soli podobá Mrtvému moři. Dříve na tomto místě probíhala aktivní těžba soli, dnes je solná pánev pouze turistickou atrakcí.

Dalším přírodním úkazem je Buracona neboli magické oko. Jedná se o malou vodní plochu v zálivu, v níž v určitou denní dobu díky slunečním paprskům vzniká unikátní optický jev. Turisté zde mohou navštívit restauraci, ze které se jim nabízí nádherný výhled na oceán.

4.3/5 - (9 votes)

Buď první kdo napíše komentář

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *