Press "Enter" to skip to content

Kapverdy last minute

Dovolená Kapverdy last minute, to je dovolená za skvělou cenu s odjezdem během následujících pár dní. Proti klasické dovolená Kapverdy to má ale některá specifika a věci na které je třeba dát pozor.

Na Kapvedy se od cestovních kanceláří létá na ostrov Sal a ostrov Boa Vista

Last minute Kapverdy – jaké jsou výhody a co to vlastně je?

Dovolená na poslední chvíli přináší některá úskalí. Chce se to rychleji připravit. Pravý last minute znamená odjezd třeba do týdne, 14 dnů. Cestovky však dnes pod tímto pojmem prodávají dovolené prakticky na celý rok, využívají jen tento pojem.

U Kapverd je ta výhoda, že vlastně celý rok je tu hezky. Jsou teplejší a chladnější měsíce. Ale i během nejchladnějších měsíců budete nosit šortky :-) Kapverdy jsou bezpečné a tak nemusíte řešit nějak složitou přípravu.

Dobré je v případě takové dovolené stejně alespoň základ nastudovat. Promyslet jaká jídla chcete vyzkoušet, kam se chcete podívat, na co si dát pozor atd.

Doporučím jednu věc – porovnat cenu s cenou kdyby jste letěli třeba za 2 měsíce, díky tomu uvidíte, zda to je last minute, nebo jen chyták. Také né vše v last minute je opravdu výhodné. Vždy řeště primárně to, aby jste v rámci ceny, kterou jste ochotni zaplatit měli to nejlepší co očekáváte, neřešte tedy že hotel stál 50 tisíc a teď stojí 15 tisíc. Řešte, zda za 15 tisíc nenajdete lepší zájezd.

Last minute Kapverdy – kolik stojí?

Last minute dovolená na Kapverdských ostrovech stojí od 10 tisíc Kč se vším, tedy letenka, ubytování a strava. Zní to hezky? Ano, je to paráda! U pěkné dovolené počítejte s cenou 15-20 tisíc korun, to je opravdový last minute. Za takovou cenu lze pořídit ubytování v pěkném hotelu, občas i all inclusive a vlastně vše zajištěné.

Last minute Kapverdy a na co dát pozor

Od 1.1.2019 na Kapverdy nejsou třeba víza, ale platí se na letišti taxa 3400 CVE (kolem 31 eur). Tuto taxu je nutné uhradit po příletu. Některé cestovky to nabízí dráž, podobně jako víza v minulosti. Neřešte to přes cestovku. Normálně přiletíte a na letišti na pasové kontrole zaplatíte. Platit můžete eury nebo kartou VISA (jen VISA).

Nezapomeňte na pojištění, to dnes sjednáte online snadno a rychle. Zkontrolujte svůj pas, zda má platnost 6 a více měsíců od data odletu z Kapverd.

Last minute Kapverdy – podle čeho vybírat?

Kapverdy jsou cenově dostupné a podobně je to s cenami na místě. Tedy třeba nemusíte připlácet za all inclusive pokud je rozdíl větší. Na Kapverdách si můžete v klidu denně dopřát pivo, dobré jídlo.

Koukněte na vzdálenost od městečka či centra, ono každý den jezdit taxi do města a zpět vás limituje a jsou to další výdaje. Některé hotely jsem viděl klidně 10km od města.

Co nastudovat před odletem na last minute? Co řešit před výběrem dovolené?

Last minute na Kapverdy najdete zde – široká nabídka zájezdů

Možná by vás mohly zajímat také last minute Dubaj

Na závěr dodám – na tomto webu najdete vyhledávání – můžete si vyhledat téměř vše – popis ostrovů, měst, tipy na výlety, informace o počasí, kuchyni na Kapverdách, fotky, prostě co vás jen napadne.

Kapverdy last minute
5 (100%) 4 hodnocení

Buď první kdo napíše komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *