Press "Enter" to skip to content

Sao Vicente fotky 2019

Sao Vicente – Mindelo

K fotkám: Popis ostrova Sao Vicente
Pokud budete ubytovaná na Sao Vicente v městečku Mindelo, můžete si udělat několik výletů mikrobusy (dodávky s lavicemi), které jezdí neustále od rybího trhu, cena kolem 150 CVE za 1 cestu, navštívíte tak některá další místa na ostrově, fotky najdete níže.

Z Mindela se můžete vydat každý den lodí na ostrov Santo Antao – článek + fotky. Jde o velmi zelený ostrov, který můžete projezdit, prochodit, ubytovat se klidně v horách.

Okolní místa Mindela – vesničky, městečka, všude se dostanete mikrobusem za pár kaček

Hodně zajímavé místo je Baía, tam je taková laguna před mořem, kde je menší množství hodně slané vody, parádní místo na koupání. Všude je nějaká restaurace, jelikož i sebemenší městečko u moře je místem, kam agentury občas vozí turisty. Můžete ject mikrobusem zpět do Mindela, nebo jít kus pěšky a mikrobus si stopnout někde na půl cesty až pojede kolem vás.

Zajímavé je sledovat cestu k vesničkám a městečkům, uvidíte různé malinkaté osady, kde místní lidé farmaří a žijí v dost složitých podmínkách, málo vody, vyprahlá půda, přesto dokáží i tak obstojně farmařit a pravidelně jezdí do Mindela prodávat sklizeň a nakoupit si zásoby. Na své si tu přijdou i fotografové a můžou si odnést krásné záběry jak ze země, tak pořízené při focení dronem.

5/5 - (4 votes)

Buď první kdo napíše komentář

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *